Targowisko

Tekstylia Tekstylia

Żywność Żywność

Skóra Skóra

Ceramika Ceramika

Drewno Drewno

 
Słowo ceramika pochodzi z języka greckiego. Oznacza wyroby z różnych gatunków gliny (często z dodatkiem innych minerałów), które powstały w wyniku kształtowania i wypalania.
Ceramika bywa najczęściej dzielona na:
1) Ceramikę budowlaną,
2) Ceramikę szlachetną, to znaczy wszystkie pozostałe wyroby ceramiczne. Na naszym targowisku można znaleźć ceramikę szlachetną.

Výrobci na našem tržišti

Blažejová Marie - keramika

Blažejová Marie - keramika
S keramickou tvorbou jsem začala v roce 1991. V dílně v Čechticích vyrábím zakázkové dekorativní kachle i s textem do interiéru a na domy, figury, keramické hodiny, betlémy, sluníčka i keramiku na zakázku k různým příležitostem.
 

Syslová Ivana - keramika

Syslová Ivana - keramika
Dárky pro radost z ateliéru keramičky Ivany Syslové. Vyrábí modro-režné bucláky, bíle glazované hrnky zdobené vyškrabovanou technikou, svícny i různé vykrajované keramické drobnosti. Koupit je můžete v malém obchůdku přímo v její chotýšanské dílně, na hrn
 

Šmídová Jindra

Šmídová Jindra
Ve dvoře našem naleznete obchůdek s jakostním řemeslným zbožím rozlíčným v zemích českých zhotoveným. Zboží hrnčířské, kovářské, hračky dřevěné i šité, dřevěné misky i náčiní kuchyňské. Též spostu šmuku překrásných k ozdobě paní a dívek. Bylinkové koupele
 
 

Centra informacyjne

Publikace

Správa obsahu
KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

REGIONÁLNÍ POTRAVINA

ZÁPRAŽÍ originální produkt®
baner radia Blaník - stálý odkaz 168x50
 
© 2004 - 2020 Posázaví o.p.s.
Korzystamy z systemu publikacyjnego Apollo