Market place

Med medovicový lesní z Kraje Blanických rytířů
Med z Kraje Blanických rytířů přímo od včelaře. Včelstva se nacházejí ve vesnici Polánka (Vlašim), nedaleko legendami opředeného dvojvrší Velkého a Malého Blaníku. Jedná se o čistou oblast nezatíženou dopravou, ani průmyslem. V okolí jsou ovocné stromy, louky, lesy a menší pole. Včelařit se snažím ekologicky ve smyslu šetrného přístupu ke včelstvům. Med, z důvodu zachování nejvyšší kvality, vytáčím v nerezovém medometu. Soběhrdy, kde med nabízím, se nacházejí 6 km od Benešova a 40 km od Prahy. Možno zaslat i poštou. Budu rád, když si můj med koupíte.
 
Med květový nektarový z Kraje Blanických rytířů.
Vynikající květový med z Kraje Blanických rytířů přímo od včelaře, oceněný Zlatou medailí soutěže Český med. Včelstva se nacházejí ve vesnici Polánka (Vlašim), nedaleko legendami opředeného dvojvrší Velkého a Malého Blaníku. Jedná se o čistou oblast nezatíženou dopravou, ani průmyslem. V okolí jsou ovocné stromy, louky, lesy a menší pole. Včelařit se snažím ekologicky ve smyslu šetrného přístupu ke včelstvům. Med, z důvodu zachování nejvyšší kvalty, vytáčím v nerezovém medometu. Soběhrdy, kde med nabízím, se nacházejí 6 km od Benešova a 40 km od Prahy. Možno zaslat i poštou. Budu rád, když si můj med koupíte.
 
 
Med květový (nektarový) oceněný Zlatou medailí - pastový
Med vynikající kvality a chuti. Včelstva se nacházejí v čisté oblasti nedaleko Blaníku. Včelařit se snažím ekologicky ve smyslu šetrného přístupu ke včelstvům. Med, z důvodu zachování nejvyšší kvality, vytáčím v nerezovém medometu. Možno zaslat i poštou. Pastový med doporučuji rezervovat si předem. Budu rád, když si můj med koupíte.
 
 
 
 
 

Information centres

Publikace

Správa obsahu

baner radia Blaník - stálý odkaz 168x50
 
© 2004 - 2020 Posázaví o.p.s.
We use the Apollo publication system