Markt

Výrobci na našem tržišti

Andreas Jiří - keramika

Andreas Jiří - keramika
Firma Andreas Votice vznikla v roce 1990. Jde o rukodělnou výrobu. Znamená nespočet jemných doteků lidských rukou a cit, který je vložen do každého kousku výrobku, do každého detailu, barevné plochy nebo čárky. Nejedná se o žádné bezejmené výrobky, ale naopak výrobky označené ochranou známkou: ANDREAS VOTICE. Všichni, kdo se obdivují křehké kráse keramiky si mohou vybrat z několika stovek druhů výrobků v mnoha barevných provedeních, které vhodně vyzdobí jakýkoliv interiér a potěší nejedno srdíčko.
 

Ateliér EH Vlašim

Ateliér EH Vlašim
Připravuji semináře o devítidílné Stavebnici loutek pro vyučující MŠ, ZŠ, ŠD, DDM a další zájemce pracující s dětmi. Stavebnice rozvíjí fantazii, cit, manuální zručnost, slovní zásobu a kamarádství. Nabízím výstavu loutek s besedou, ukázkami výroby jednoduchých loutek a jejich voděním. Napsala jsem knížku "Pohádky z chaloupky " - devět původních loutkových pohádek s autorskými písničkami. Vyrábím loutky na dekoraci. Při všech akcích zakoupíte: střihy stavebnice, střihy na Český betlém, hotové prstové loutky, materiál pro vlastní tvorbu (plst, textil, korálky,knoflíky, stuhy a pod.) a další drobné výrobky lidové tvorby.
 

Bedrna Zdeněk

Bedrna Zdeněk
Keramická dílna byla založena v roce 1990. Majitel, keramik Zdeněk Bedrna, je vyučen ve Štěchovicích (klasická kamenina). Začínal jako samostatný drobný výrobce v provizorních prostorách. Později vedl keramickou dílnu v Praze "Na Kampě". Po povodních v roce 2002 se přestěhoval zbytek dílny do Otakarovy ul. na Prahu 4, kde se kromě jiného věnoval výrobě bonsaiových misek. V současné době působí ve své dílně spojené s malou vinotékou v Českém Šternberku, asi 40 km východně od Prahy, kde se věnuje výhradně výrobě užitné keramiky.
 

Benea s.r.o.

Výroba pečiva
 

BioFarma Dolejší mlýn

BioFarma Dolejší mlýn
BioFarma Dolejší Mlýn hospodaří na hranici CHKO Blaník na pravém břehu řeky Blanice u Kamberka. Nabízí sezónní ovoce, zeleninu a bylinky. Dále je u nás možné zakoupit jehněčí a husy. Vše v bio kvalitě. Více informací o aktuálním sortimentu najdete na facebooku - biofarma Dolejší Mlýn. Návštěvníkům nabízíme občerstvení a ubytování ve dvou apartmánech. Sportovně založeným návštěvníkům nabízíme půjčovnu kol, lodí a cykloservis. Děti ocení nově vybudované dětské hřiště.
 
Navigace |« « aktuální strana 1 2 3 4 5 6 7 8 ... » »|
 

Informationszentren

Publikace

Správa obsahu
KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

REGIONÁLNÍ POTRAVINA

ZÁPRAŽÍ originální produkt®
baner radia Blaník - stálý odkaz 168x50
 
© 2004 - 2018 Posázaví o.p.s.
Wir verwenden das Publikationssystem Apollo